Bulutlakolay CRM 3 kullanıcıya kadar ücretsiz, kullanmaya hemen başla!

Sık Sorulan Sorular

SSS bölümümüzde sorunuzun cevabını bulamıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede size geri döneceğiz!

Genel Sorular

Sadece adınızı ve eposta adresini girerek kayıt yapabilirsiniz. Kayıt için sizden herhangi bir hesap bilgisi istemiyoruz. 3 kullanıcıya kadar Bulutlakolay CRM'den ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Sisteme dahil etmek istediğiniz kullanıcı sayısı ile fiyatlar alanamızda belirtilen kullanıcı başı aylık ücretimizin hesaplanması ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı sayınız arttıkça uygulanacak indirim oranlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Portalde kulanıcı adı-şifre girişi ile beraber karşılanacağınız ekranda kullanıcı sayısını girip, sözleşmeyi imzalayıp, kart /hesap bilgilerini girip lisansınızı aktif edebilirsiniz.

Aylık otomatik ödeme için kredi kartı veya yıllık ödeme için havale/eft bilgileri ile sisteme girilerek ödeme gerçekleştirilir.

Kullanıcı ihtiyaçlarından yola çıkılarak uçtan uca tüm satış süreçleri tek bir portalde geliştirilmiştir.
Restful API desteği sayesinde istediğiniz ihtiyaç duyduğunuz tüm sistemlerin entegrasyonu kolayca sağlanır.
Herhangi bir taahhüt altına girmeden kolayca kullanabileceğiniz ve kullandığınız kadar ödeyebileceğiniz bir sistemimiz var.
Kullanımı kolaydır, karmaşık menüler arasında kaybolmadan iş akışlarınızı yönetebilirsiniz.

Deneme süresinde girdiğiniz bilgiler, satınalma gerçekleşmezse 60 gün sonunda otomatik silinecektir.

Özel geliştirme taleplerinizle ilgili bize [email protected] adresinden ulaşmanızı bekliyoruz, talebinizi değerlendirdikten sonra sizlere dönüş en kısa sürede sağlanacaktır.

Ödemeler iyzico ortak ödeme altyapısı üzerinden gerçekleşmekle beraber kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmamaktadır. Bilgi Güvenliği politikamıza ulaşmak için tıklayınız

Şifrelerinizin ve verilerinizin güvenliği için SSL bağlantısı kullanılır. Tüm bilgileriniz ve dosyalarınız DorukCloud altyapısının yurtiçinde yerleşik veri merkezinde tutulmakta ve her 24 saatte yedeklenmektedir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında "Veri Sorumlusu" olarak kendisi ile paylaşılan kişisel verileri mevzuata uygun şekilde işlemektedir. Kullanıcı tarafından Siteye eklenen içerikler Kullanıcı’nın sorumluluğunda olmakla birlikte Site üzerinden kendisine elektronik ortamdan iletilen içerikleri, Kullanıcılar ile yaptığı Kullanıcı Sözleşmesi ile belirlenen, Aydınlatma Metni’nin amaçları ve kapsamı dışında kullanılmayacaktır ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Bu kapsamda Bulutlakolay CRM, içerikleri özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi Kullanıcı’ya taahhüt etmektedir.

Kredi kartınızdan yapılan tahsilat durdurulacak ve o ayın sonuna kadar kayıtlarınız sistemde duracaktır. Dilerseniz verilerinizin yedeğini hesap sayfasından indirebilirsiniz.

Kullanıcı desteği için [email protected] adresine bir eposta göndermeniz yeterlidir. Kalite standardımız gereği sizlere aynı iş günü içinde mutlaka yanıt verilecektir.