Bulutlakolay CRM 3 kullanıcıya kadar ücretsiz, kullanmaya hemen başla!

Hizmet Şartları

BULUTKOLAY CRM WEB SİTESİ HİZMET ŞARTLARI

 

www.bulutlakolay.com WEB SİTESİNİ VE İLİŞKİLİ UYGULAMA PROGRAMI ARAYÜZÜNÜ VEYA MOBİL UYGULAMALARI ("BULUT UYGULAMALARI") ZİYARET EDEREK, BUNLARA ERİŞEREK VEYA BUNLARI KULLANARAK ("KULLANICI" VEYA "SİZ") AŞAĞIDA YER ALAN KULLANIM ŞARTLARI'NI ("ŞARTLAR") KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ, BU NEDENLE LÜTFEN BUNLARI DİKKATLİCE OKUYUN. KULLANIM KOŞULLARININ TAMAMINI KABUL ETMEDİĞİNİZ TAKDİRDE WEB SİTESİNE ERİŞMEYİNİZ VEYA WEB SİTESİNİ KULLANMAYINIZ. WEB SİTESİNE ERİŞEREK VEYA WEB SİTESİNİ KULLANARAK SİZ VE TEMSİL ETMEYE YETKİLİ OLDUĞUNUZ TÜZEL KİŞİLİK KULLANIM KOŞULLARINA KABUL ETMİŞ SAYILACAKSINIZ.

 

 1. Web Sitesi Sahipliği

Ziyaret etmekte olduğunuz web sitesi DVU Danışmanlık Yazılım Geliştirme ve Arge Hizmetleri Anonim Şirketi (bundan sonra kısaca “ŞİRKET”, “PLATFORM”, “DVU” olarak anılacaktır) adına kayıtlı olup domain adı ve DVU ismi Şirketin tescilli markasıdır.

 1. Lisans ve Mülkiyet

Web sitesinde yer alan tüm görseller, videolar, grafikler, logolar, simgeler, veriler, web sitesi tasarımı, kodları, uygulamalar ve bu sayılanlarla sınırlı olmaksızın tek tek ve bir bütün olarak tüm web sitesi içeriğine (“İçerik”) ilişkin fikri mülkiyet haklarının tamamı DVU’nun ve/veya DVU’nın lisans, izin veya başka bir şekilde kullanım hakkı elde ettiği üçüncü kişilerin fikri mülkiyeti altındadır.   İçerik, Türkiye Cumhuriyeti ve diğer ülkelerdeki telif hakkı ve diğer yasalarca korunmaktadır.  İçeriğin kopyalanması, çoğaltılması, taklit edilmesi, izinsiz şekilde kullanımı, yasalara aykırı şekilde erişimi ve bunlardan işleme suretiyle eser türetilmesi, karşıya yüklenmesi, aktarılması ve dağıtılması yasaklanmıştır. İçeriği yasalara ve DVU’nun rızası hilafına kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. 

Web sitesine, içeriğe ve sunulan hizmetlere sadece DVU tarafından sunulan şekilde erişmeniz ve bunları bu Kullanım Şartlarında belirtilen ve çerçevelen şekilde kullanmanız gerekmektedir.  DVU tarafından web sitesi üzerinden sunulan Hizmetlere, Kullanıcı Sözleşmesi[MK1]   imzalayarak üye olan kullanıcıların, Kullanıcı Sözleşmesinde belirtilen şartlar ile erişmeniz ve Kullanıcı Sözleşmesinde belirtilen hüküm ve koşullara uygun şekilde sadece sizin kullanımınız için sınırlı şekilde, üçüncü kişilere aktarılamaz ve devredilemez ve DVU tarafından Kullanıcı Sözleşmesinde belirtilen şartlara tabi olarak geri alınabilir bir lisans verilir.   İçeriğin ve/veya Bilgilerin hiçbiri, önce DVU’nun yazılı izni alınmaksızın tersine mühendislik işlemlerinden geçirilemez, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, herhangi bir dile veya bilgisayar diline çevrilemez, herhangi bir şekilde veya herhangi bir yöntemle yeniden aktarılamaz, yeniden satılamaz veya yeniden dağıtılamaz. 

 1. Kullanıcı Yetkinliği

Yasal ve Bağlayıcı İşlem Yetkinliği: Web sitesinde sunulan Hizmetler yalnızca 18 yaşında veya daha büyük Kullanıcılar için tasarlanmıştır.   Hizmetlerimize erişerek veya Hizmetlerimizi kullanarak, en az 18 yaşında olduğunuzu beyan ve garanti etmektesiniz.

 

 1. Kullanım Şartlarının Kapsamı

DVU web sitesi Kullanım Şartları, bu Hizmetlerin DVU tarafından Kullanıcı Sözleşmesine bağlı kılındığı durumlar hariç, Web Sitesini ve Web Sitesindeki kullanılabilir tüm uygulamaları, yazılımı ve hizmetleri ("Hizmetler") Kullanıcı tarafından kulanım çerçevesine ilişkin hüküm ve koşulları oluşturur. 

 1. Kullanım Şartlarında Değişiklikler

DVU bu Kullanım Koşullarını istediği zaman revize edebilir ve güncelleyebilir.  Bu Kullanım Koşullarındaki herhangi bir değişiklikten sonra Web Sitesini kullanmaya devam ettiğiniz takdirde, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Web Sitesinin tüm noktaları, kararı yalnızca DVU’ya ait olmak üzere ve haber vermeksizin değiştirilebilir, eklenebilir, silinebilir veya güncellenebilir.

 1. Web Sitesine Erişebilirlik

DVU, DVU Uygulamalarının kullanımının kesintisiz ve hatasız olduğunu taahhüt etmemektedir. DVU, DVU Uygulamalarının 7/24 erişilebilir ve kullanılabilir olmasını hedeflemekle birlikte DVU Uygulamalarına erişimi sağlayan sistemlerin işlerliği ve erişilebilirliğine ilişkin bir garanti vermemektedir. Kullanıcı, DVU uygulamalarına erişimin muhtelif zamanlarda engellenebileceğini ya da erişimin kesilebileceğini kabul eder. DVU, söz konusu engelleme veya kesintilerden yahut DVU uygulamalarına üçüncü kişilerce yetkisiz erişimlerden ve Kullanıcıların bunlardan kaynaklanan zarar ve kayıplarından hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 1. Sorumsuzluk Beyanı

DVU, web sitesini, DVU sistemlerini, hizmetleri, bilgileri veya içeriği kullanma sonucu elde edilecek olan sonuçlarla ilgili hiçbir teminat veya garanti sunmaz.  Bunları kullanma riski Kullanıcıya aittir.

Web sitesi, DVU Uygulamları, yazılımları, bilgiler, hizmetler ve içerik, "olduğu gibi" sunulmuştur.  DVU yasaların izin verdiği ölçüde, her türlü ticarete elverişlilik, pazarlanabilirlik, üçüncü kişilerin haklarının ihlal edilmediği ve belli bir amaç için uygunluk garantileri de dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, açık veya gizli, yasal veya diğer türlü tüm taahhüt, garanti ve tekeffülden feragat eder.  

DVU web sitesinin kullanılmasıyla veya kullanılması sonucu sağlanan içerik, bilgi veya hizmetlerin kesinliği, tamlığı, güvenliği veya zamanında olması konusunda hiçbir teminat ya da garanti vermez.  DVU içeriklerin kullanılmasından doğabilecek kâr kayıplarından ya da menfi zararlardan sorumlu tutulamaz.  DVU sistemlerinin, bilgilerin, hizmetlerin veya içeriğin kullanılmamasından ya da kullanılamamasından kaynaklanan kesintilerinden asla sorumlu tutulmayacaktır.  Yasaların izin verdiği ölçüde, bu kullanım koşulları altında Kullanıcı için belirtilen çözümler özeldir ve sadece bu kullanım şartlarında açıkça belirtilenlerle sınırlıdır. 

Kullanıcı, WEB sitesine erişim hızı ve kalitesinin tarafların İnternet servis sağlayıcılarından temin ettiği hizmet kalitesine dayandığını ve söz konusu hizmet kalitesinden kaynaklı sorunlarda Şirketin herhangi bir sorumluluğunun bulunmadığını kabul eder.

 1. Web Sitesi ve Uygulamaların Sonlandırılması

DVU, kararı kendisine ait olmak üzere, erişim ve kullanım hakkı başkaları için devam etse bile, sizin DVU Uygulamalarını, Sistemlerini, Bilgileri, Hizmetleri ve İçeriği kullanmanızı istediği zaman ve kararı kendisine ait olmak üzere istediği herhangi bir nedenle sona erdirebileceğini veya askıya alabileceğini kabul etmiş oluyorsunuz.  Bu tür bir fesihten, askıya almadan veya sona erdirmeden sonra Web Sitesine, DVU Uygulamalarına, Sistemlerine, Bilgilere veya Hizmetlere erişmek, yasa dışı erişim olarak kabul edilecek ve buna ilişkin her türlü yasal sorumluluk Kullanıcıya ait olacaktır. 

 1. Kullanıcıların Gönderdiği Veriler

Aksi Kullanıcı Sözleşmesi veya başka bir DVU dokümanında belirtilmedikçe, Kullanıcıların Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla gönderdiği bilgilerin Kullanım Şartlarının hüküm ve koşullarına tabidir.  Kullanıcılar Web Sitesi ve/veya Hizmetler aracılığıyla sağladıkları bilgilerin doğur ve eksiksiz olduğunu ve bu şekilde muhafaza edilmesini temin edeceklerini ve gerekli durumlarda bu bilgilerin güncelleyerek DVU’ya bildirileceğini beyan ve taahhüt etmektedirler.  

Kullanıcılar Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla DVU’ya aktarılan üçüncü kişi kişisel verilerinin, Kullanıcı tarafından bu kişisel verileri elde etmek, paylaşmak ve  işlenmesi için gereken tüm bildirimleri yaptığın ve onayları aldığı beyan ve taahhüdü uyarınca kullanılmaktadır.  Kullanıcı, bu onay ve yetkilendirilmelerdeki eksikliklerden DVU’nun sorumlu tutulmayacağını ve DVU’nun uğrayacağı doğrudan veya dolaylı menfi, müspet tüm zararların Kullanıcı tarafından tanzim edileceğini Kullanıcı beyan ve taahhüt etmektedir. Kişisel Verilerin paylaşımı ve kullanımı ile ilgili olarak detaylı bilgi için DVU KVKK[MK2]  Politikasını ve İlgili belgeleri inceleyiniz.

 1. Web Sitesine Yasa Dışı Erişim

Bu kullanım koşullarında belirtilen tüm sınırlamalara ek olarak, Kullanıcılar web sitesine yasadışı yöntemlerle erişmeyecek, Web Sitesine virüs, Trojan, solucan, zaman bombası veya herhangi bir sisteme, Web Sitesine veya Bilgilere zarar vermeyi, bunlarla çakışmayı, bunları kesmeyi veya bunlardaki mülkiyeti kaldırmayı amaçlayan veya başkalarının (aşağıda tarif edildiği gibi) Fikri Mülkiyet haklarını ihlal eden diğer herhangi bir bilgisayar programlama rutini sokmayacak veya yüklemeyeceklerdir. Bu sayılanlar ile sınırlı olmaksızın tüm yasadışı işlemleri yapanlar hakkında DVU’nun yasal hakları saklıdır.  

 1. Linkler

Giden Bağlantılar. Web Sitesi, üçüncü kişilerin Web Sitelerine ve kaynaklarına giden bağlantılar içerebilir (bunlara toplu olarak "Bağlantılı Siteler" denir). Bu bağlantılar yasal yükümlülükler amacıyla ve Kullanıcı menfaat ve kolaylığı için eklenmiştirler. DVU bu tür Bağlantılı Sitelerin içeriğini onayladığı anlamına gelmez. DVU herhangi bir Bağlantılı Sitedeki hiçbir içerik, yazılım, hizmet veya uygulamanın doğruluğu, kesinliği, performansı veya kalitesi konusunda hiçbir teminat veya garanti sunmaz. DVU, Bağlantılı Sitelerin kullanılabilirliğinden veya bu sitelerin içerik ya da faaliyetlerinden sorumlu değildir. Bağlantılı Sitelere erişmeye karar verdiğinizde, bunun riski tamamen kendinize aittir. Ayrıca Bağlantılı Siteleri kullanımız, Bağlantılı Sitenin gizlilik politikası da dahil olmak üzere, ancak bununla sınırlı olmaksızın, geçerli her türlü politika ve kullanım hüküm ve koşullarına tabidir.

Gelen Bağlantılar. DVU’nun izni olmadan, Web Sitesinin www…….com adresi dahil herhangi bir sayfasına herhangi bir yöntemle bağlantı vermek kesinlikle yasaktır.  www…….com adresine veya bunun içindeki herhangi bir sayfaya bağlantı kuran herhangi bir web sitesinin veya diğer aygıtın İçeriği kopyalaması, içeriğin etrafında bir tarayıcı veya kenarlık ortamı kullanması, DVU’nun kendisini veya ürünlerini onayladığını herhangi bir şekilde ima etmesi, DVU ürün veya hizmetleriyle ilgili yanlış bilgiler sunması ve DVU’nun açık ve yazılı izin almadan DVU’nun logosunu veya işaretlerini kullanması yasaktır.

 

 1. Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme

İşbu Kullanım Şartları kapsamında DVU Uygulamalarının kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya DVU Uygulamaları ile bağlantılı olarak çıkabilecek tüm uyuşmazlıklarda Türk Hukuku uygulanacak olup yetkili mahkemeler ve icra daireleri İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleridir. 

 

 1.  Diğer Hükümler

Bu Kullanım Şartlarının veya bu Kullanım Şartlarına dayanan hiçbir çıkar, hak ya da sorumluluğunuzu başkalarına atayamazsınız.  Yetkili olan herhangi bir mahkeme tarafından bu Kullanım Şartlarının herhangi bir hükmünün geçersiz olduğu tespit edildiği takdirde bu hükmün geçersizliği, bu Kullanım Şartlarının kalan hükümlerinin geçerliliğini etkilemez ve bu Kullanım Şartlarının yetkisi ve geçerliliği devam eder.  Bu Kullanım Şartlarından herhangi birisinden vazgeçilmesi, bu hüküm veya şarttan veya başka hüküm veya şartlardan vazgeçildiği anlamına gelmez.