Bulutlakolay CRM 3 kullanıcıya kadar ücretsiz, kullanmaya hemen başla!

Bulutlakolay CRM Özellikleri

Bulutlakolay müşteri ilişkileri yönetim sisteminde satış ve fırsat yönetimi,depo yönetimi, kampanya yönetimi, garanti yönetimi, müşteri yönetimi, aktivite yönetimi, ürün yönetimi, kullanıcı yönetimi, raporlar vb. özelliklerimizi kullanarak iş süreçlerinizi kolay yönetebilir ve hızlandırabilirsiniz.
Teklif Yönetimi icon

Teklif Yönetimi

Teklif yönetimi, işletmelerin müşterilere sunulan teklifleri etkili bir şekilde oluşturma, düzenleme, takip etme ve analiz etme sürecidir. Bu süreç, müşterilere ürün veya hizmetlerinizi sunarken profesyonel, özelleştirilmiş ve etkileyici teklifler hazırlamanıza yardımcı olur.

Satış/Fırsat Yönetimi icon

Satış/Fırsat Yönetimi

Şirketinize ait tüm fırsatların izlenebilmesi, satışa dönme durumları, satış süreçlerindeki sözleşme yönetimi, ödeme planı oluşturma, faturalandırma, satılan ürünlerin depo takibi, ürünlerinizin müşterilerinize ulaştırılması ile tahmini zaman durumunu yönetebilir ve izleyebilirsiniz.

Proje/Görev Yönetimi icon

Proje/Görev Yönetimi

Proje/Görev Yönetimi, işletmelerin işleri ve projeleri düzenlemek, planlamak, atamak, takip etmek ve sonuçlandırmak için kullanılan bir yönetim sürecidir. Bu süreç, işlerin daha verimli bir şekilde yürütülmesini sağlar, ekipler arasındaki işbirliğini güçlendirir ve sonuç odaklılığı artırır.

Depo Yönetimi icon

Depo Yönetimi

Depo Yönetimi sayesinde satılan ürünlerinizin depo takibini kolayca yapabilir, zimmette bulunan ürünlerin dağılımını görüntüleyebilir ve portal üzerinden sıra ve raf bilgileriyle birlikte ürünlere erişebilirsiniz. Depo ve satış yönetimi entegrasyonuyla stok durumlarınızı önceden bilir, sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Kampanya Yönetimi icon

Kampanya Yönetimi

Müşteri ve satış analizleriyle kampanya yönetimini birleştirerek, en çok satan ürünleriniz ve tamamlayıcıları için hazır veya özel tema tasarımlı kampanya şablonları oluşturabilir, portal üzerinden dilediğiniz sayıda müşteriye email yoluyla kampanya bilgilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Garanti Yönetimi icon

Garanti Yönetimi

Garanti yönetimi sayesinde ürünlerinizin garanti sürelerini kolayca görüntüleyebilir, yaklaşan garanti sürelerinin dolmasına yönelik satış aksiyonları için zamanında bilgi sahibi olursunuz. Müşteri memnuniyetini artırırken, özel kampanyalarla müşterilerinizi tekrar çekici fırsatlarla buluşturarak satışlarınızı artırma fırsatı elde edersiniz.

Müşteri Yönetimi icon

Müşteri Yönetimi

Potansiyel ve gerçek müşterilerinizin listesini istediğiniz şekilde kategori edebilir, tüm kayıtlara tek bir portalden ulaşabilir, kategorilere göre raporlar oluşturabilir ve sizin için en değerli müşterileriniz, satış için potansiyeli en yüksek müşterilerinizi kolayca analiz edebilirsiniz.

Aktivite Yönetimi icon

Aktivite Yönetimi

Kurum çalışanlarınızın hangi iş, hangi müşterilerde en çok efor harcadığını, ziyaret ve toplantı durumlarını görüntüleyebilir, performans hakkında değerlendirmeyi tüm çalışanlarınız için portal üstünden yapabilirsiniz.

Ürün Yönetimi icon

Ürün Yönetimi

Şirket portföyünüzde yer alan ürünlerin girişi, ürünlerin maliyetleri, satış fiyatları, kategorileri ve üretici bilgilerine tek bir alandan ulaşabilir, depo modülüyle entegre çalışması sayesinde ürün alım dönemlerinizi planlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi icon

Kullanıcı Yönetimi

Bulutlakolay CRM sistemini kullanırken hangi yetkilere sahip olacağını, birden fazla yetkinin kişilere atanması ve/veya bir yetki grubu altında belirli yetkilerin verilmesi/engellenmesi gibi tüm detayları yönetebilirsiniz. Rol bazlı esnek ve geniş uyarlanabilir model ile bilginiz dışında kişilerin erişimlerini engellersiniz.

Raporlar icon

Raporlar

Ürün satış durumları, ürünlerinize ait kar/zarar, potansiyel satışlarınız, stok durumları, müşteri kategorileri gibi bir çok alanda ihtiyaç duyduğunuz raporları oluşturabilir, bu raporlara göre mevcut durum ve gelecek dönem gidişat ile ilgili bilgi sahibi olursunuz.