Bulutlakolay CRM 3 kullanıcıya kadar ücretsiz, kullanmaya hemen başla!

Paraşüt ve ETA Muhasebe Programları Entegrasyonu

Paraşüt ve Eta, işletmelerin finansal yönetimlerini kolaylaştırmak için kullanılan iki farklı platformdur. Paraşüt üzerinde gelir-gider, fatura hareketleri, cari kart hareketleri, müşteri aktarımı ve ürün aktarımı gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Gelir-gider ve fatura hareketleriyle, işletmenizin mali durumunu takip edebilir, gelir ve giderlerinizi kaydedebilir ve faturalarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca, cari kart hareketleriyle müşteri ve tedarikçi ilişkilerinizi takip edebilir, ödemeleri kaydedebilir ve güncel borç-alacak durumunu kontrol edebilirsiniz. Müşteri aktarımı ve ürün aktarımı işlemleri sayesinde, işletme verilerinizi kolaylıkla paylaşabilir ve diğer sistemlerle entegre edebilirsiniz.

Öte yandan, Eta platformu da işletme finansmanı ve muhasebe yönetimi için kullanılan bir araçtır. Cari hareketler, cari kart hareketleri, fatura hareketleri, fatura fiş hareketleri ve müşteri aktarımı gibi işlemleri Eta üzerinde gerçekleştirebilirsiniz. Cari hareketlerle müşteri ve tedarikçi hesaplarınızı takip edebilir, alış ve satış işlemlerinizi kaydedebilir ve cari durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Cari kart hareketleriyle, müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi güncelleyebilir ve ödeme/alacak durumlarını kaydedebilirsiniz. Fatura hareketleri ve fatura fiş hareketleri sayesinde, fatura işlemlerinizi düzenleyebilir, faturalarınızı kaydedebilir ve takip edebilirsiniz. Ayrıca, müşteri aktarımı işlemiyle de müşteri bilgilerinizi diğer sistemlere aktarabilir ve entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Her iki platform da işletme finansmanı, muhasebe ve müşteri yönetimi açısından işletmelere büyük kolaylık sağlamaktadır. Gelir-gider, fatura hareketleri, cari kart hareketleri, müşteri aktarımı gibi işlemleri Paraşüt üzerinde gerçekleştirirken, Eta üzerinde cari hareketler, cari kart hareketleri, fatura hareketleri, fatura fiş hareketleri ve müşteri aktarımı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu platformlar, işletmelerin finansal verilerini düzenli olarak kaydetmelerine, takip etmelerine ve raporlamalarını yapmalarına yardımcı olarak, işletmelerin daha verimli.

Peki nasıl entegre ederim ?

Panel kısmından Entegrasyon Yönetimi>Muhasebe Entegrasyonları alanına tıkladığınızda gerekli muhasebe entegrasyonları açılacaktır Buradan paraşüt entegrasyonu örneği üzerinden ilerleyecek olursak gerekli bilgileri paraşüt ile iletişime geçip, sahip olunduktan sonra aşağıdaki resimdeki gibi bilgileri doldurmanız gerekmektedir. İşlemler bittikten sonra bağlantınızı test edebilirsiniz.

Paraşüt ve ETA Muhasebe Programları Entegrasyonu
Entegrasyon seçenekleri ve veri aktarma seçenekleri nedir ?

Buradaki alanlar sizin entegrasyon üzerinden alabileceğiniz verileri ve Bulutlakolay üzerine aktarabileceğiniz verileri ifade etmektedir. Burada görüntülenmesi istediğiniz seçenekleri aktif ederek Finans Yönetimi altından görüntüleyebilirsiniz.

Birçok özelliği kullanıp ve denemek için sistemimize buradan kaydolabilirsiniz...